Listopad 2017

15. 11. 2017

15. listopadu 2017 v 20:00 Moje jídelníčky
Tak přidávám dnešní jídelníček Usmívající se

Sn: proteinová tyčinka
Sv: latté
O: zeleninová tortila, troška mléka
Sv: tvaroháček + 4 kostičky čokolády
Ve: kysané zelí, lučinová pomazánka, cherry rajčátka, křehké plátky


Pohyb: ráno cca 50 minut plavání, odpoledne cesta pěšky z práce (cca 6 km), večer běh; jinak během dne jsem se snažila pořád chodit jak se dalo (v obědové pauze jsem chodila po městě, do obchodu přece nemusím jet mhd ale mohu to vzít pěšky,...) - dohromady to je za dnešek asi 17 km chůze.

Pro představu dávám screenshot z KT:

Můj pohyb

15. listopadu 2017 v 18:26 Něco o mně
Ahojte krásky Líbající

Nechci tu dělat reklamu, ale musím říct že ty fitness hodinky jsou fakt skvělá věc! Mám je pár dní a už na sobě vidím dost změny z hlediska motivace. Abych to vysvětlila - mám je přes den na ruce a ony mi měří celou dobu tep, počet kroků, vystoupaná patra a pokud chci dělat nějaký pohyb cíleně (třeba plavání, běh), tak si to mohu nechat měřit i přes gps. Průběžně mi ty hodinky píší i kolik jsem spotřebovala kalorií a když si to propojím s aplikací kde se zadává jídlo, tak mi to píše i současný stav a bilanci. Umí to i spolupracovat s KT, ale ještě to tolik neumím, takže proto sem nepřidávám aktuálně úplně průběžné jídelníčky - zatím s tím fakt moc neumím Smějící se. Nicméně za dnešek už mám předpřipravený jídelníček, tak ho sem pak po večeři aktualizovaný nahraji.

Nicméně to hlavní ohledně hodinek - můžu si tam nastavovat různé výzvy a porovnávat se s ostaními třeba kdo dal za ten den nebo týden víc kroků... no a já jsem celkem dost soutěživý typ, takže od té doby co je mám jsem pořád "nucena" chodit, jen abych tam měla vyšší a lepší čísla. A samozřejmě si musí pořádně vyzkoušet plavání, běh, kolo,... a když už jsem byla včera, měla bych jít i dneska... v pondělí se snažím splnit úkoly na celý týden a po zbytek týdne se přece nemohu flákat, protože bych s takovou vyšla z formy... je to jak droga...

Ještě další krok, ještě vyběhnout patro, ještě bych mohla zajít aspoň na nákup, ať mi ty kroky přibývají...

...pokračování?

11. listopadu 2017 v 14:23 Moje jídelníčky
Ano, vím, měla jsem velkou pauzu. Prvně antibiotika. Pak jsem šla na kontrolu a myslela jsem že budu se vším pokračovat jako dřív. Ale nepodařilo se a dostala jsem další antibiotika. Dobrala jsem je před týdnem, ale teprve dnes jsem se odhodlala spadnout do "starého" režimu a dát o sobě vědět tady na blogu. Podzimní deprese? Možná...

K narozeninám jsem dostala fitness hodinky, které i měří kroky a tep a všechno potřebné a průběžně mi píší, kolik jsem spálila kalorií. Super věc! Dokonce mi to ty aktivity přenáší průběžně do KT, takže vidím jak na tom cca jsem během dne. Ještě v tom nejsem úplně sehraná, ale už brzy se můžete těšit na přesnější jídelníček Úžasný.